ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Beskydské uzeniny, a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Brněnská 1659/119, Šlapanice, 66451
  • Přidáno: 11. 4. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Nástup možný ihned.

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a česrstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.

NABÍZÍME: stabilní práci v české  výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč, možnost práce na zkrácený úvazek, DPP nebo DPČ.

Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.

Zaměstnanecké vyhody: výkonnostní odměny, náborový bonus 10 000 Kč, stravenkový paušál, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 22 000 – 26 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon604 297 088