ZpětVycentrovat mapu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Nabídka práce na volnou pozici pro Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Olšany u Prostějova 19, Olšany u Prostějova, 79814
  • Přidáno: 25. 3. 2021

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu:

UpresnujiciInformace(Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Kubíčková, tel.: 582 402 429 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: prace@muerdter.cz. Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 6:00-18:00 hod., 18:00-6:00 hod. Pracoviště: Olšany u Prostějova 19.
Požadujeme: praxe na obdobné pozici (kvalita výroby) výhodou, pečlivost, odpovědnost.
Náplň práce: kontrola kvality dílů a postupů ve výrobě, práce na PC.
Nabízíme: PP na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené + příplatek k čerpané dovolené, stravenky, dotované stravování v jídelně, možnost kariérního i finančního růstu.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné