ZpětVycentrovat mapu

Seřizovač svářecích robotů a lisů - Kuřívody v Ralsku

Nabídka práce na volnou pozici pro KV Final Ralsko s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Kuřívody 618, Ralsko, 471 24
  • Přidáno: 23. 9. 2022

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?
KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech  hledáme tyto pracovníky:

Seřizovač svářecích robotů a lisů

Náplň práce:
- tvorba a úpravy programů pro svařovací roboty ABB/Kuka
- ladění přípravků a trajektorií
- optimalizace výkonu a kvality na svařovacích pracovištích
- výměna svařovacích přípravků, rozběh a udržení výroby
- demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav
- zabezpečení potřebných náhradních dílů
- provádění preventivní údržby nástrojů
- montáž nových nástrojů a odzkoušení nástrojů atd.

Požadujeme:
- min. ÚSO vzdělání, technického nebo elektrotechnického směru výhodou
- zkušenost s programováním/seřizováním průmyslových robotů
- znalost procesu svařování kovů a čtení technické dokumentace
- ochotu učit se novým technologiím a rozvíjet se
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 45.000 Kč
- zaměstnání na 3 směnný provoz
- práce s nejmodernějšími technologiemi
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 45.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera