ZpětVycentrovat mapu

Obsluha vrátnice Jihlava (130Kč/hod.)

Nabídka práce na volnou pozici pro AVES.

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Jiráskova 2175, Jihlava, 586 01
  • Přidáno: 31. 1. 2023

Požadujeme:

čistý rejstřík trestů
praxe není podmínkou, bez praxe zaškolíme
práce vhodná pro muže i ženy
Nabídka:

Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek pro invalidu
bonusy za záchyty
možnost volby směn
výhodné mobilní tarify a příspěvek na dopravu v případě dojíždění
pracovní uniforma samozřejmostí
mzda 130Kč/h, náborový příspěvek 5000Kč
jako benefit stravenky za odpracované směny
možnost čerpat dovolenou i ve zkušební době
Pracovní náplň:

vrátnická činnost,kontrola zaměstnanců a vozidel
drobná administrativa
pochůzková činnost - délka pochůzky cca 20-30 minut
výdej klíčů
denní, noční 12ti hodinové služby PO-NE, služba ve dvou vrátných
Poznámka:

Pozice vymezená zaměstnavatelem pro OZP a OZZ