ZpětVycentrovat mapu

Prodavač, prodavačka - Kaplice

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov, a.s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Kaplice,
  • Přidáno: 14. 6. 2021

Náplň práce
V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otvírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
Kontakt
Kittnerová Alena
Telefon: 607 006 160 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: kittnerova@rabbit.cz
Adresa:
Masná 286
Kaplice
38241
Pozice:
 Prodavač, prodavačka - Kaplice
Místo pracoviště:
Kaplice
Pracovní doba / směnnost:
 2 směny
Směnnost:

Pracovněprávní vztah:
 HPP
Vzdělání:
 základní Pracovní poměr:
 pracovní smlouva, možnost prodloužení na NEURČITO
Mzdové rozpětí:
 19.000 - 23.000 Kč Kč / měsíc
Benefity
Možnost zkráceného úvazku
Volná místa přímo v centru města
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Odměny za jubilea
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Částečně flexibilní pracovní doba
Školení (profesní rozvoj)
Flexibilní pracovní doba
Nabízíme
práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
motivační ohodnocení v závislosti na tržbě
Požadujeme:
 aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování, praxe v obchodu (výhodou).
spolehlivost
samostatnost
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
potvrzení od lékaře