Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Nabídka práce na volnou pozici pro Diecézní charita Brno.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Mašovická 3061/12, Znojmo, 66902
  • Přidáno: 28. 2. 2024

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče:

UpresnujiciInformace(Náplň práce a požadavky:
- přímá sociální práce s klienty domova
- poskytování podpory při zvládání a řešení nepříznivých sociálních situací
- individuální plánování poskytování služby
- vedení dokumentace a administrativa
- práce v nepřetržitém provozu, včetně sobot a nedělí, 12 ti hodinové směny, noční práce
- očkování proti žloutence typu B podmínkou
- bližší info na: www.znojmo.charita.cz
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, vzdělávání, stravenky
Informace:
- osobně   8-15 hod. na adrese Mašovická 12, Znojmo-Hradiště
- mailem
- telefonicky   8-15 hod.>)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 17 000 – 22 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon604 294 190