ZpětVycentrovat mapu

Náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj

Nabídka práce na volnou pozici pro WIN-WIN AUTOS s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 13. 3. 2020

Náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj:

UpresnujiciInformace(Naše společnost zajišťuje osobní dopravu po Praze, České republice a Evropě.
Hlavní hodnotou naší společnosti jsou její zaměstnanci, kteří mají mimořádné zkušenosti nejen s osobní dopravou, ale také v oblasti cestovního ruchu a organizace velkých akcí
Více informaci http://buscompany.cz/cz/
Hledame do našeho tymu ředitele/ku pro vývoj
Požadujeme:
VŠ vzdělání nejlepe Ekonimický odbor, praxe- (Minimalně 5 let) , economika financy , v zákaznickém servisu, nejlepe v  gastro useku nebo cestovni ruhu,
 výborné komunikační dovednosti, schopnost prodávat,  příjemné a přátelské jednání s orientací na klienta, schopnost a ochota aktivně nabízet a zajišťovat služby dle požadavků klienta, ochota se učit nový věcem a vysokého pracovního nasazení, smysl pro týmovou práci, odolnost vůči stresu, ŘP sk. B podmínkou.
 Znalost ruského a anglického jazyka slovem a písmem, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC a internetu
Náplň práce
Vytváření strategie, propagace a analýzy našeho projektu
Hledat a Navazovat spolupráce s místními cestovní kanceláři a hlavně z Východu (Rusko, Bělorusku, Ukrajina) ,  zcela organizaci a kontrolu práce s tímto klientem (dokument a účetnictví
dokumenty), plánování dlouhodobé spolupráce. Organizace a kontrola
logistika pro konkrétní objednávku. Zpětná vazba od klienta k poskytnutému výsledku
služeb. Vzájemná inzerce a PR
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint),Lotus Notes, Internet / e-mail

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské