ZpětVycentrovat mapu

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Nabídka práce na volnou pozici pro TURBO PIZZA, s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Poděbradova 412, Kladno, 27201
  • Přidáno: 18. 4. 2024

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid, velkou spolehlivost,
řidičský průkaz sk. B výhodou.

Náplň práce:
obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu.

Pracovní doba: 10:00 - 22:00 hod. - Turnusové služby.

Nabízíme:
být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR,
příjemný kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček,
v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Své životopisy zasílejte na kladno@turbopizza.cz.
Telefonický kontakt viz výše.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola