ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro STARLIFT s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Čs. armády 184, Bohumín, 73551
  • Přidáno: 29. 4. 2024

Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
vyučen, SŠ se zaměřením na opravy automobilů, zemědělské techniky apod., ŘP sk. B, průkaz obsluhy VZV výhodou, manuální zručnost a logické myšlení, komunikativnost, orientace v technické dokumentaci, praxe v oblasti oprav automobilové/zem. techniky (manipulační technika výhodou), uživatelská znalost PC, časová flexibilita, samostatnost
Pracovní náplň:
provádění oprav a údržby manipulační techniky (diesel, LPG, elektro) na dílně a u zákazníků, se zaměřením na opravy a údržbu motorové části, hydraulického systému a ostatních částí man. techniky, případně elektrických částí
Nabízíme:
příspěvek na stravování, účast na kurzech a školeních, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnání v prosperující společnosti, možnost 13. a 14. platu

Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon737240027