ZpětVycentrovat mapu

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Nabídka práce na volnou pozici pro MEVA a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Na Urbance 632, Roudnice nad Labem, 41301
  • Přidáno: 6. 8. 2021

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství:

UpresnujiciInformace(náplň práce:
- organizování a zajišťování procesu montáže kontejnerů
- kontrola plnění plánovaných výrobních úkolů
- evidence zmetkovosti a rozpracovanosti výroby
- spolupráce s ostatními mistry zajišťujícími chod výroby
- vedení kolektivu montážníků

Požadujeme:
- SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- organizační schopnosti, samostatnost a zkušenost s vedením kolektivu
- řidičský průkaz sk. B,
- uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, hrazené stravování - stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, školení, firemní akce, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, podnikovou ubytovnu.
Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 7:00 do 15:30hod.

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)