Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Nabídka práce na volnou pozici pro VAŠE sociální služby s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Žďár nad Sázavou
  • Přidáno: 7. 3. 2024

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče:

UpresnujiciInformace(Na dobu neurčitou - nástup možný ihned;
Na dobu určitou (bez Kurzu PSS) - na 1,5 roku;
Náplň práce:
- péče o klienty v jejich přirozeném prostředí
- pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů
- jednoduché vedení dokumentace
- individuální plánování
- účast na poradách týmu, medického vedení a supervizí
Požadujeme:
- empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
- schopnost práce v týmu
- ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době
- bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost
- dokončené základní vzdělání
- aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)
Praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)
Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel/ka
Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu
- jistotu pracovního poměru ve stabilní organizaci
- příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
- smysluplnou práci
- metodické vedení a supervize
- nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách
- osobní ohodnocení / odměny
Nástup: možný ihned (dle dohody)
Další benefity: stravenkový paušál, možnost osobního rozvoje, firemní akce, sickdays, 5 týdnů dovolené, individuální rozvržení pracovní doby, bonusy/prémie
První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO - PÁ 8:00 - 16:00)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 900 – 28 470 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601 152 605