ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro Energomontáže Votroubek s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Strojnická 1646, Rychnov nad Kněžnou, 51601
  • Přidáno: 13. 4. 2024

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu petra.kapucianova@energomontaze.cz.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz (průkaz jeřábníka zajistíme)
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny).
Náplň práce:
- rozvoz a vykládka materiálu po stavbách v regionu vozidlem MAN 4x4 s HR
- jeřábnické práce hydraulickou rukou při realizaci energetických sítí, stavění sloupů atd.
- každý den výjezd ze sídla firmy.
Nabízíme:
- mzdu 40. tis. Kč čistého pro řidiče s praxí za 174 hod.
- nástup dle dohody.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 51 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon773 794 137