ZpětVycentrovat mapu

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)

Nabídka práce na volnou pozici pro Radka Vychroňová.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Na Poustevníku 369, Sázava, 28506
  • Přidáno: 17. 9. 2023

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní):

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- pomoc s úklidem domácnosti (vysávání, prach, praní, vytírání podlahy, každodenní úklid kuchyně, mytí oken)
Požadavky:
- požaduji anglický jazyk na komunikativní úrovni
- pracovitost, pečlivost, časovou flexibilitu, bezúhonnost
- pracovní doba po -st 3 hodinny denně, čt- pá 2 hodiny denně, sobota 2 hodiny
- jsem fyzická osoba nepodnikající
První kontakt: e-mailem

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 18 900 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 718 830