ZpětVycentrovat mapu

Manager/ka náboru (OZP) - Moravská Třebová, Svitavy

Nabídka práce na volnou pozici pro M&M Object Security, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Moravská Třebová, 571 01, ČR
  • Přidáno: 5. 3. 2024

Pro naši firmu hledáme Managery/managerky náboru na zkrácený úvazek 5hod/den nebo na plný úvazek.
Tato nabídka je pouze pro osoby s OZP ( ID I., II., III.  stupně invalidity).

Náplň práce:
Mezi jeho úkoly patří nábor a výběr nových zaměstnanců a obsazování volných pozic ve firmě v rámci ČR.
Manager spolupracuje s vedením firmy a manažery.
Připravuje pracovní smlouvy a dohody, řeší jejich evidenci.
Dále nové zaměstnance zaučuje na pracovní pozici a řeší jejich individuální dotazy.
Znalost PC, vyřízování emailů, telekomunikace.
Služební cesty po celé ČR.

Požadujeme:
Min. věk 18 let.
Bezúhonnost.
Řidičský průkaz sk. B.
Znalost PC, vyřizování emailů, telekomunikace.
Pro tuto práci je zásadní:
Komunikace, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, být mobilní (převážně služební cesty).

Nabízíme:
Služební auto, PC, mobil.
Flexibilní pracovní doba.

Prvotní kontakt, prosím, telefonicky (PO-PÁ 8:00-15:00, ÚT 8:00-13:00) nebo emailem.