ZpětVycentrovat mapu

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Amcor Flexibles Prostějov s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Háj 390, Kralice na Hané, 79812
  • Přidáno: 10. 6. 2022

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO 8344. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bundilová, tel.: 728 415 195, e-mail: klara.bundilova@amcor.com.
Pracovní doba: Po-Ne nepřetržitý provoz, střídání krátký/dlouhý týden.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, praxe v oboru výhodou.
Náplň práce:
- včasné zásobování výrobního zařízení surovinami pro zajištění nepřetržitého výrobního procesu
-  převážení palet s výrobky z výrobních úseků a jejich bezpečné uložení na určená skladovací místa
- kontrola kvality balení hotové produkce během převážení a ukládání do skladu.
Nabízíme:
- práci v čistém a moderním pracovním prostředí
- 25 dní dovolené
- stravování ve vlastní kantýně - jídlo za 20 či 25 Kč
- flexipassy 2x ročně - 2 000 Kč na zaměstnance/rok
- odměna za doporučení nového zaměstnance - 10.000 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění - 500 Kč/měsíc
- nadstandardní příplatky
- možnost dalšího profesního růstu.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 24 000 – 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon728 415 195