ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci v maloobchodě

Nabídka práce na volnou pozici pro BE Krókur Stores s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 9. 5. 2022

Řídící pracovníci v maloobchodě:

UpresnujiciInformace(KONTAKT : Vojtěch Štěrba, e-mail: vojtech.sterba@bestseller.com

Požadavky: zkušenost s vedením prodejny s oděvním zbožím, zkušenost s vedením týmu prodejních asistentů, základní znalost zákoníku práce a směnného provozu, zkušenost s dodavatelským zpracováním mezd a personalistiky.

Náplň práce zahrnuje zejména:

• Řízení provozu maloobchodní jednotky a lidských zdrojů.
• Vedení dokumentace související s provozem maloobchodní jednotky.
• Zajištění efektivnosti hospodaření a hodnocení výkonnosti.
• Poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi.
• Uzavírání prodejních transakcí o zboží (službách) se zákazníkem.
• Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování.
• Udržování a posilování kontaktů se zákazníky.
• Přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží.
• Inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků.
• Vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb.
• Poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností.
• Cenotvorba, monitoring konkurence.
• Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pro zvýšení prodeje.
• Sledování stavu a obrátky zásob na prodejně a záručních lhůt.
• Vyplňování a odesílání objednávek dodatelům a velkoobchodním skladům.
• Komunikace s kontrolními orgány, orgány státní správy a nadřízenými orgány.
• Vyřizování reklamací zákazníků, případně dodavatelů.
• Dodržování hygienických předpisů, čistoty prodejny i v okolí provozovny.
• Dodržování zásad HACPP, BOZP a PO a dalších předpisů.
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný od 20.3.2015
• Vedení valutové pokladny a evidence hotovostních poukázek.

Zaměstnanecké výhody :
Stravenky, roční bonus, sleva na oděvy.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)