ZpětVycentrovat mapu

Prodavači smíšeného zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Luyen Phan Tien.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: nám. 7. května 8, Sedlec-Prčice, 25791
  • Přidáno: 30. 5. 2021

Prodavači smíšeného zboží:

UpresnujiciInformace(Pozice: Prodavači smíšeného zboží
OC
Požadavky:
znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem
Náplň práce:
vybalování zboží, doplňování zboží, příjem zboží
Zvedání břemen nad 20 kg.
Zaměstnanecké výhody: dotovaný oběd
Nástup možný ihned. Mzda: 21 300,- Kč
Kontakt:  Luyen Phan Tien, tel.: 602 525 690, e-mail: hai.pacific@post.cz
První kontakt telefonicky.
Místo výkonu práce: Luyen Phan Tien provozovna Sedlec-Prčice
nám. 7. května č.p. 8, Sedlec, 257 91  Sedlec-Prčice 1

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 300 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 525 690