ZpětVycentrovat mapu

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Nabídka práce na volnou pozici pro GruTech PSP, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Závodní 540/51, Karviná, 73506
  • Přidáno: 23. 3. 2024

Svářeči, řezači plamenem a páječi:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- příprava a sestavování svařenců dle výkresové dokumentace
- svařování ocelových kontrukcí
Požadujeme:
- vyučen ve strojírenském oboru
- dobrá znalost výkresové dokumentace
- svařování metodou TIG, 111 (obal.elektroda)
- svářečský průkaz ZE1, ZG1, ZM1/propadlý obnovíme
- praxe v oboru
- samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail nebo předem telefonicky)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 300 – 24 100 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603456906