ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Nabídka práce na volnou pozici pro Lesostavby Třeboň a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Novohradská 226, Třeboň, 37901
  • Přidáno: 24. 11. 2023

Mechanici a opraváři nákladních automobilů:

UpresnujiciInformace(KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 7:30 - 16:00)
Jaká bude vaše pracovní náplň?
- Běžné opravy osobních a nákladních vozidel, opravy strojní mechanizace.
- Montáž a demontáž dílů.
- Pravidelné, preventivní údržby a čištění vozů a strojů.
Jaké jsou požadavky na tuto pozici?
- Vyučení v oboru automechanik/opravář zemědělských strojů.
- Praxe 2 roky nebo zručný absolvent.
- Řidičský průkaz min. skupiny B, VÝHODOU C.
- VÝHODOU svářečský průkaz.
- Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost.
Co vám můžeme nabídnout?
- Dobré mzdové ohodnocení a motivační systém odměňování (hrubá mzda od 150,- Kč/hod, příplatky k základní mzdě + odměny z fondu vedoucího až 12 000,- Kč ročně).
- Hlavní pracovní poměr (doba určitá s možností prodloužení), jednosměnný provoz od PO - PÁ, prac. doba cca 7:00 - 15:30.
- Benefity: Dovolená 25 dní, příspěvek na stravování 80 Kč/den nebo stravné od 129 Kč/den, zajištění školení, dárkové balíčky.
- Pracoviště Třeboň.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 150 Kč/hodinu

* povinná položka