ZpětVycentrovat mapu

NABÍDKA PRÁCE: Servisní technik slaboproudých systémů

Nabídka práce na volnou pozici pro ALTECH SERVIS, s.r.o.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: V Občanském domově 1511/2a, Praha Nusle (Praha), 14000, ČR
  • Přidáno: 11. 4. 2024

Společnost:
ALTECH SERVIS, s.r.o.
V Občanském domově 1511/2a, Praha – Nusle
Náplň práce:
-Servis systémů přímo u zákazníka.
-Výstavba slaboproudých systémů.
-Cestování za zákazníky z místa bydliště nebo z kanceláře
Požadavky:
- Odbornost elektrikář (slaboproud, elektronika), mechanik, znalost IT výhodou.
- Řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat po ČR a občas i do zahraničí.
- Reprezentativní a komunikativní typ
- Samostatnost, iniciativa
- Chuť učit se nové věci a rozvíjet se
- Trestní bezúhonnost podmínkou ! ! !
- Manuální zručnost
- Zájem o nové technologie
- Zájem o dlouhodobé zaměstnání
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) / AJ výhodou pro možné zahraniční cesty
Nabízíme:
- Práce na HPP/ŽL
- Plat od 35 – 50 000 Kč v závislosti na praxi a zkušenostech
- Férový a přátelský přístup
- Jistý příjem a zázemí stabilní společnosti
- Pravidelná firemní školení a také odborná školení u našich dodavatelů
- Možnost seberealizace
- Firemní vozidlo, mobilní telefon
- Výborný pracovní kolektiv
- Kafetérie
- Možnost si napracovat hodiny - Zahraniční pracovní cesty
Místo výkonu práce: ČR a občas i zahraničí
Nástup možný ihned!
Mail:
inbox@altechservis.cz
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Řemeslné a manuální práce, Elektrikář, Elektromontér, Specialista zabezpečovacích zařízení
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list

* povinná položka