ZpětVycentrovat mapu

Zámečníci strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro Stanislav Chmelař.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vrahovická 4412/41, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 7. 12. 2023

Zámečníci strojů:

UpresnujiciInformace(NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Lacková, tel.: 775 118 411, e-mail: cncchmelar@seznam.cz. Pracovní směna od 6:00-14:30.
Požadujeme: platný svářečský průkaz, zkušenosti se svařováním metodou MIG,TIG podmínkou, znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost.
Náplň práce: svařování metodou MIG,TIG (tenké a tlusté plechy), zámečnické práce.
Nabízíme: HPP na 1 rok, poté možné prodloužení.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 170 – 200 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon775118411