Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Nabídka práce na volnou pozici pro DRUKO, družstvo invalidů.

  • vyžadováno: praxe
  • lokalita: Spytihněv 622, Spytihněv, 76364
  • Přidáno: 24. 6. 2021

Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- obsluha malého lisu, textilní materiál se lisuje na 10kg balení a poté ukládá na paletu
- práce je fyzicky středně těžká, zvládnou osoby s lehčím postižením OZP 1

Požadavky: manuální zručnost
nejsou potřeba žádné znalosti, zaučíme
výhoda: řidičský průkaz sk.B, možnost občas pracovat s VZV ve skladě nebo někdy rozvoz dodávkou

základní mzda + prémie, 13.plat

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 20 160 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 570 548 (7-17 hod)