ZpětVycentrovat mapu

Uklízeč/ka do rekreačního střediska Šlovice

Nabídka práce na volnou pozici pro Cestovní kancelář Star Line, .

  • dlouhodobá nebo krátkodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Dygrýnova 814, Praha (Hřebečníky), 19800
  • Přidáno: 11. 3. 2024

Do rekreačního střediska Star Line v obci Šlovice (Hřebečníky u Rakovníka)  hledáme ženu/muže na pozici uklízeč/ka.

Stručný popis pozice uklízeče/ky: jedná se o běžný úklid společných prostor areálu (jídelna, klubovny, chodby), veškerého sociálního zařízení ve středisku (sprchy, wc,..), výpomoc při výdeji v kuchyni během obědů. Během střídání klientů i úklid ubytovacích prostorů (pokojů). Středisko je rozlehlé, jeho kapacita je cca 150 lůžek.

Požadujeme:
- pracovitost, flexibilitu, čistý trestní rejstřík
- základní znalost čekého jazyka (vhodné pro cizince).

Nabízíme:
- stravu zdarma přímo v objektu
- nabídka bezplatného ubytování přímo ve středisku

Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), možnost domluvy na zkrácenou dobu cca od 6 do 16 hod. ( odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky po rodičovské, seniory aj.

V rekreačním středisku se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)
Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda např. na léto (konkrétní délku) - vše na domluvě.

Zaměstnanecké výhody:
- stravování přímo ve středisku, nabízíme i ubytování ve středisku, volba pracovních dnů.

Nástup od 10.4.2024.
Mzda: 20 000,- až 28 000,- Kč
Místo výkonu práce: Rekreační středisko Star Line Šlovice, Šlovice 145, 270 41