ZpětVycentrovat mapu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Nabídka práce na volnou pozici pro Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Olšany u Prostějova 19, Olšany u Prostějova, 79814
  • Přidáno: 27. 6. 2020

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu:

UpresnujiciInformace(Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Kubíčková, tel.: 582 402 429 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: prace@muerdter.cz. Pracovní doba: nepřetržitý provoz, ranní - 6:00-18:00 hod., noční - 18:00-6:00 hod., krátký/dlouhý týden. Pracoviště: Olšany u Prostějova 19.
Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, ochota učit se novým věcem, pečlivost, dochvilnost, odpovědnost, flexibilita.
Náplň práce: obsluha stroje (vstřikolisu), kontrola dílů a případné opracování, kompletace do balení.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené+příplatek k čerpané dovolené, stravenky, dotované stravování v jídelně, možnost kariérního i finančního růstu, PP na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola