ZpětVycentrovat mapu

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Nabídka práce na volnou pozici pro P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Anenská 675/4, Brno, 60200
  • Přidáno: 31. 1. 2024

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva):

UpresnujiciInformace(P K I - Teplotechna Brno spol. s r. o. působící na trhu více než 70 let, v oblasti komplexních realizací tepelných agregátů v ČR a v zahraničí.
Hledáme do svého týmu nového kolegu na pozici:
Zedník / šamotář
Náplň práce:
- Vyzdívky, betonáže průmyslových pecí
- Práce s žáruvzdornými materiály
- Práce na stavbách v ČR i zahraničí
Požadujeme:
- Vyučen stavebnímu řemeslu nebo praxi
- ŘP sk. B - výhodou
- Spolehlivost, manuální zručnost
- Ochota cestovat po montážích
- Zdravotní způsobilost odpovídající pracovní pozici (práce ve výškách, v noci, za                 tepla…)

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Profesní růst
- Příplatky za práci (o víkendu, v noci, v prašném  prostředí  …)
- Cestovní náklady hrazeny
- Poskytujeme pracovní vybavení
Nástup možný ihned.
Po 3 měsíční zkušební lhůtě smlouva na dobu neurčitou.
Pracovní doba: 40 - 60 hodin týdně

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)