ZpětVycentrovat mapu

Nákupčí

Nabídka práce na volnou pozici pro Gumárny Zubří, akciová společnost.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hamerská 9, Zubří, 75654
  • Přidáno: 14. 3. 2024

Nákupčí:

UpresnujiciInformace(Nástup možný ihned.
REFERENT/KA NÁKUPU
Požadujeme: Minimálně SŠ ekonomického směru, znalost anglického jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz sk. B
Pracovní náplň: Zajišťování dodávek materiálu od jednotlivých dodavatelů, uzavírání kupních smluv, sledování finančního vývoje sortimentu materiálu, vývoje dodávek a stavu zásob ve vztahu k finančnímu plánu, vyhlašování VŘ na jednotlivé komodity surovin, vyřizování případných reklamací, vypracovávání analýz a trendů.
Nabízíme: Pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení. Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
První kontakt: Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu prostřednictvím webových stránek www.guzu.cz - záložka "Kariéra". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 460 nebo na e-mailu Hana.Janu@guzu.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)