ZpětVycentrovat mapu

ZDRAVOTNÍK/ZDRAVOTNICE na dětské pobyty

Nabídka práce na volnou pozici pro CK Starline.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Hrachov (Chramosty), 262 63, ČR
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Hledáme muže či ženu na pozici ZDRAVOTNÍKA NA DĚTSKÉ POBYTY do našeho rekreačního střediska, kde probíhají pobyty s dětmi ve věku 6 až 15 let.
Náplň práce:
• výdej léků
• ošetření případných úrazů
• komunikace s dětmi, pedagogy či vychovateli
• zajišťování zdravotní péče všech rekreantů
• bodování pořádku
• účast na programových akcí s dětmi
Nabízíme:
• vybavenou ošetřovnu včetně potřebných léků
• ubytování na pokoji vedle ošetřovny
• stravování a ubytování zdarma
• prima kolektiv
• pobyt v přírodě
• stálou práci
•       finanční ohodnocení 25000 Kč - 33000 Kč

Požadujeme:
• věk 18+
• kurz ZZA či jiné zdravotní vzdělání (studium medicíny, zdravotní školy apod.)
• příjemné, komunikativní vystupování
• kladný vztah k dětem

* povinná položka

Telefon774780144