ZpětVycentrovat mapu

Pomocníci v kuchyni

Nabídka práce na volnou pozici pro Bufet.cz s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Želetická 2277, Litoměřice, 41201
  • Přidáno: 19. 4. 2024

Pomocníci v kuchyni:

UpresnujiciInformace(Pro OZP
Pracovní náplň: příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení řízků, sýrů …a další činnosti.
Požadujeme: chráněná dílna - osoba starší 18, vhodné pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněná, ochota učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.
Pozn: je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek. Zaměstnanecké výhody: nabízíme: závodní stravování zdarma, podniková slevová stravovací karta. Způsob konatktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky od 10 h. do 15h.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 135 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon728 419 595