ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Střední škola hotelová a služeb Kroměříž.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Na Lindovce 1463/1, Kroměříž, 76701
  • Přidáno: 7. 4. 2024

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: příprava všech pokrmů ve velkokapacitním zařízení, příprava domácích i zahraničních pokrmů, včetně příloh, specialit studené kuchyně, moučníků apod.
- Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru vítána, samostatnost při práci
- PD: pondělí – pátek, 6:00 - 14:30 / 10:30 - 19:00 hod. (max. do 20:00 hod.), platová třída 7, platový stupeň dle započitatelné praxe, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Zaměstnanecké benefity: závodní stravování, příspěvek na penz. přip., účast na akcích školy

- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ivana.hasova@hskm.cz, příp. kontakt telefonicky paní Mgr. Ivana Hašová, ředitelka školy
tel. 573 504 501.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 300 – 27 260 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon573 504 501
Webhttp://www.hskm.cz