ZpětVycentrovat mapu

Vývojáři softwaru

Nabídka práce na volnou pozici pro NN Management Services, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 9. 6. 2023

Vývojáři softwaru:

UpresnujiciInformace( Mejzlíková Marie, e-mail: marie.mejzlikova@nn.cz

Náplň práce:
" Vývoj řešení v rámci Salesforce Marketing Cloudu pro podporu kritických obchodních funkcí a plnění projektových cílů, požadavků klientů a cílů společnosti
" Vývoj agilními/Scrum/DevOps metodologiemi s využitím postupů průběžné integrace a průběžného doručování pomocí Azure DevOps, JIRA, GitLab CI, Bamboo, VSTS, GearSet, Jenkins, Puppet, Provar aj.
" Vedení a podpora spolupráce v oblasti rozvoje napříč zeměmi při zavádění Salesforce v rámci skupiny
" Vytváření toků a automatizací cest zákazníků v Journey Builder a Automation Studio
" Aktivní účast na agilním způsobu práce a podpora týmu v růstu
Požadavky:
" Orientace na detaily a schopnost řídit více pracovních činností se silnými analytickými dovednostmi, dovednost řešení problémů
" Výhodou znalost Marketing Cloud Developmentu: AMPScript, SSJS, Custom Activities, MC SOAP/REST APIs, MC Connect, výhodu zkušenost s procesy modelování dat a v SQL, výhodu zkušenost s metodikou Agile/Scrum/DevOps a vývojem souvisejících artefaktů (implementace, kritéria přijetí)
" Výhodou zkušenost na obdobné pozici
" Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 100 000 Kč/měsíc

* povinná položka