ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Nabídka práce na volnou pozici pro UNIRON s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Litultovice 262, Litultovice, 74755
  • Přidáno: 27. 3. 2024

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů):

UpresnujiciInformace(KO: Prokopová Diana, tel.: 775 760 166. Životopisy zasílejte na email: prokopova@uniron.cz

Požadavky:
- řidičské oprávnění skupiny C
- profesní průkaz podmínkou
- praxe v řízení nákladního vozidla nad 3,5 t
- trpělivost, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
- manuální zručnost
- řidičský průkaz VZV výhodou

Náplň práce: řízení firemních vozidel, zajištění předávacích dokumentů, příprava zboží k expedici, vykládka a nakládka zboží, spolupráce s kolegy napříč společností

Nabízíme: pravidelné měsíční prémie, max. stravenkový paušál, mimořádné prémie, příspěvek na životní nebo penziní připojištění, vánoční  balíčky, firemní akce a jiné)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 150 Kč/hodinu

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon+420 775 760 166