ZpětVycentrovat mapu

Facility Manager

Nabídka práce na volnou pozici pro Billanc Partners.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Vinohradská 29/93, Praha, 12000
  • Přidáno: 8. 4. 2022

Máte zkušenosti s technickou správou nemovitostí?

Vedl/a jste pracovníky a zodpovídal/a za plánování i koordinaci činností?

Jste komunikativní člověk s výbornými organizačními dovednostmi?

Pak možná hledáme právě Vás!

Pro společnost zajišťující správu nemovitostí obsazujeme pozici Facility Managera, který/á povede technickou správu a údržbu bytových komplexů.

Jaká je náplň pozice?
- Koordinace činností technického střediska - technická správa
  a údržba
- Vedení techniků a údržbářů - plánování a přidělování
  činností, školení, kontrola
- Zajišťování externích pracovníků či dodavatelů služeb
- Koordinace pohotovostní služby - plánování, zajištění
  pracovníků
- Komunikace a jednání se zákazníky (SVJ), aktivní účast na
  shromáždění vlastníků a schůzkách
- Reprezentace společnosti - hlavní kontaktní osoba pro
  zákazníky, dodavatele i partnery
- Přijímání nových zakázek
- Rozšiřování spolupráce a služeb se zákazníky
- Spolupráce na výběru nových zaměstnanců
- Spolupráce napříč odděleními společnosti - především účetní
  oddělení

Jak vypadá Váš profil?
- Máte min. 3 roky zkušeností v technické správě nemovitostí
- Absolvoval/a jste SŠ/SOU technického směru
- Umíte delegovat práci, vést pracovníky, a to s lidským
   přístupem
- Máte výborné organizační dovednosti, dokážete efektivně
  rozplánovat i přidělovat dílčí úkoly a zároveň zodpovídat za
  celkové zajištění služeb
- Jste komunikativní, vystupujete profesionálně a máte
  prozákaznický přístup
- Ve stresových situacích spíš hledáte řešení, než panikaříte

Co Vám nabídneme?
- Prostor pro seberealizaci a možnost uplatnit své dobré
  nápady
- Příjemné pracovní prostředí
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenkový paušál
- 3 sick days
- Služební notebook, telefon a automobil

Pokud Vás pozice zaujala a chcete se dozvědět více informací, neváhejte nám zaslat své CV a my Vás budeme kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci!