ZpětVycentrovat mapu

Řidiči tahačů

Nabídka práce na volnou pozici pro ZDEMAR TRANSPORT a.s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Smetanova 683, Chabařovice, 40317
  • Přidáno: 25. 8. 2021

Řidiči tahačů:

UpresnujiciInformace(Pracovní náplň:
Řídit motorová vozidla dle dispozic zaměstnavatele
Provádět drobnou údržbu motorového vozidla
Požadujeme:
Řidičský průkaz sk.  C, E (výhodou)
Platné profesní osvědčení řidiče
Dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady
Kladný vztah k dopravě a řízení vozidla
Kultivované vystupování, časovou flexibilitu
Samostatnost a spolehlivost
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn
Systém benefitů - příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravné, náborový příspěvek, firemní akce, sleva na výrobky aj.
Stabilitu a zázemí společnosti
Nástup možný ihned nebo dohodou
Kontakt:
na e-mail.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola