ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro FOREZ s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Ostrov 2, Ostrov, 56122
  • Přidáno: 6. 9. 2023

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pracovní náplň:
Seřizování strojů pro sériovou výrobu dílů zejména pro automobilový průmysl, dle technologických a kvalitativních požadavků, s ohledem na plnění norem a postupů.

Požadavky:
Min. vyučení, ve strojním oboru výhodou. Praxe min 3 roky. Výhodou také oprávnění k řízení VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky, případně zaškolíme zdarma

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, sportovní a kulturní akce.

KONTAKT: e-mailem )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 27 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775 752 763