ZpětVycentrovat mapu

Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí

Nabídka práce na volnou pozici pro Technické služby Ostrava - Jih.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Kpt. Vajdy, 3202/6, Ostrava (Bělský Les), 70030, 66739331
  • Přidáno: 31. 5. 2023

Náplň práce:
servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křovinořezy, pily apod.), drobné opravy a servis vozového parku, drobné opravy dalšího majetku

Požadujeme:
minimální vzdělání - vyučení v oboru strojního zaměření,  praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů,  řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, sk. E, T výhodou, svářečský průkaz výhodou, samostatnost manuální zručnost, technické myšlení

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) a následné prodloužení, pracovní doba 6:30 hod. – 15:00 hod., plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe), 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, benefity z FKSP – příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity, životní a penzijní pojištění, stabilní a dlouhodobé zaměstnání

Pracoviště:
• Ostrava - Zábřeh

Nástup:
• ihned

Životopisy:
• personalni@tsoj.cz