ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Nabídka práce na volnou pozici pro AutoPŘIBYL J + J s. r. o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nákle 24, Klešice, 53803
  • Přidáno: 22. 5. 2018

Mechanici a opraváři osobních automobilů:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce:  Nákle 24, 538 03 Heřmanův Městec
NÁPLŇ PRÁCE: stanovování diagnózy poruch prozkoumání závad, stanovování způsobu oprav, posuzování stupně opotřebení a funkční způsobilosti jednotlivých součástí s ohledem na optimální provoz, provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství (motorů, převodovek, spojek, brzdových systémů, alternátorů, rozdělovačů, filtrů, atd.), provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel, zhotovování jednotlivých a součástí nebo jejich renovace - montáž dílů automobilového příslušenství, provádění systematické údržby, záručních oprav a prohlídek, provádění generálních a celkových oprav.
POŽADAVKY: min. středoškolské vzdělání s výučním listem v automobilním oboru, 2 roky praxe v oblasti automobilů, znalost diagnostiky vozidel a práce na diagnostických přístrojích, ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, schopnost jednat pod stresem trestní bezúhonnost
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle (denně 8 - 20h) nebo na e-mailové adrese.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 800 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603463214