ZpětVycentrovat mapu

Prodavač, prodavačka - Benešov

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Benešov,
  • Přidáno: 26. 9. 2022

Náplň práce
V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otvírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
Kontakt
Vrba Vilém
Telefon: 724 357 433 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: vrba@rabbit.cz
Adresa:
Pražská ulice 1667
Benešov - Pražská
25601
Pozice:
 Prodavač, prodavačka - Benešov
Místo pracoviště:
Benešov
Pracovní doba / směnnost:
 2 směny
Směnnost:
Array
Pracovněprávní vztah:
 HPP
Vzdělání:
 střední odborné s výučním listem Pracovní poměr:
 pracovní smlouva, možnost prodloužení na NEURČITO
Mzdové rozpětí:
 20.000 - 24.000Kč Kč / měsíc
Benefity
Volná místa přímo v centru města
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Odměny za jubilea
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Částečně flexibilní pracovní doba
Školení (profesní rozvoj)
Flexibilní pracovní doba
Nabízíme
práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
motivační ohodnocení v závislosti na tržbě
Požadujeme:
 aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování, praxe v obchodu (výhodou).
spolehlivost
samostatnost
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
potvrzení od lékaře