Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Nabídka práce na volnou pozici pro HelpSoul družstvo invalidů.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Michaela Thoneta 148, Bystřice pod Hostýnem, 76861
  • Přidáno: 17. 4. 2024

Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii:

UpresnujiciInformace(Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: vedení kolektivu cca 40-50 OZP zaměstnanců, dohled nad dělníky na dílně, plánování výroby, zadávání práce výrobním parťákům, pravidelná kontrola kvality a zadávání dat do výrobního systému
- Požadujeme: znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost
- Nabízíme: práci na zkrácený úvazek 6 hodin denně, sleva na firemní výrobky, každé 2 odpracované hodiny placená 10 minutová přestávka
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kourilova@helpsoul.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 17 250 – 21 750 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734 387 462