ZpětVycentrovat mapu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Nabídka práce na volnou pozici pro FINIDR, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Lípová 1965, Český Těšín, 73701
  • Přidáno: 8. 3. 2024

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr: doba určitá na 2 roky.
Požadujeme: schopnost pracovat v nepřetržitém provoze, vysoké pracovní nasazení, zodpovědný a pečlivý přístup k práci.
Náplň práce: obsluha knihařských strojů a linek, zajištení výroby dle výrobního příkazu, dodržování standardů kvality výroby, dodržování výrobnívh a technologických postupů, údržba technického vybavení.
Pracovní doba zkrácená: 12 hodinové směny (11,5+30 minut přestávka + 2 x 15 minut přestávka navíc) ranní- noční- volno- volno

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 22 680 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon558772220