ZpětVycentrovat mapu

Správci objektů

Nabídka práce na volnou pozici pro BaM real, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Edisonova 1501/60, Ostrava (Bělský Les), 70030
  • Přidáno: 19. 4. 2024

Správci objektů:

UpresnujiciInformace(1. kolo pouze písemně životopis na e-mail udrzba@mujmrnousek.cz

Místo výkonu práce: Edisonova 60/1501, 700 30 Ostrava-Hrabůvka + pobočky MSK kraj.

POŽADAVKY:
- strední odborné (vyučen), preferujeme profese zedník, elektrikár, mechanik …
- platný ŘP sk. B a praxe v řízení podmínkou (zkušený řidič)
- manuální zručnost
- spolehlivost, pracovitost, samostatnost a schopnost si zorganizovat práci

NÁPLŇ PRÁCE:
- opravy a komplexní údržba budov a zahrad jeslí a mateřské školy
- údržba a opravy souvisejícího zařízení a vybavení
- diagnostika závad a jejich rešení, zajištení plánovaných oprav,
- dohled nad společnými prostory spravovaných objektu
- řízení vozidla a svoz osob a materiálu apod.

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: udrzba@mujmrnousek.cz, nejpozdeji do 30.4.2024. Do předmetu uveďte: Údržbář. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)