ZpětVycentrovat mapu

Svářeč 131, 135

Nabídka práce na volnou pozici pro KEEP-IN-TOUCH, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Aloise Jiráska 1525/3, Havířov (Frýdek-Místek), 73601
  • Přidáno: 7. 11. 2019

Dynamická a perspektivní společnost fungující na našem trhu již téměř tři desítky let, hledá nové kolegy na pozici SVÁŘEČ.

Chceš pracovat v moderním, přátelském prostředí české firmy, která se o své zaměstnance výborně stará  a umí je náležitě ocenit?
Svařování je něco, čemu se chceš nadále věnovat a zdokonalovat se?
Máš oprávnění svařovat metodou 135, 131?
Zvládáš čtení výkresové dokumentace?
Jsi samostatná a flexibilní osobnost?
Pak neváhej a ozvi se nám!

Jaká bude Tvá pracovní náplň?

• svařování dle technické dokumentace
• někdy obsluha svařovacího robota, po kterém čas od času opravíš nějakou tu chybičku a vyměníš mu nářadí
• vizuální kontrola svárů a kontrola jejich rozměrů, případná úprava

Co od Tebe očekáváme?

• zkoušky a oprávnění svařovat metodou 135, 131
• schopnost se alespoň částečně orientovat ve výkresové dokumentaci
• ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
• zručnost, schopnost pochopit zadaný projekt a spolehlivost
• výhodou schopnost práce s automatizovanou výrobou

Co Ti na oplátku nabízíme my?

• práci na HPP v české společnosti a v moderním atraktivním prostředí
• velmi zajímavé a motivující mzdové podmínky
• příplatky nad rámec zákona
•  najíš se a odpočineš si, budeš mít totiž dotované závodní stravování a 23 dní dovolené + 2 sickdays
• oceníme Tě, když budeš mít kulaté narozeniny, nebo když u nás budeš mít výročí
• odměníme i Tvou velkorysost, pokud daruješ krev
• v neposlední řadě Tě čeká zábava na firemních společenských a sportovních akcích

* povinná položka