Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Nabídka práce na volnou pozici pro Cestovní kancelář Star Line, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Svor 8, Svor, 47151
  • Přidáno: 9. 3. 2024

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami):

UpresnujiciInformace(Do rekreačního střediska Star Line hledáme ženy/muže na pozici vychovatel/ka k dětské skupině.
Stručný popis pozice: práce se skupinou cca 22-25 dětí (děti základní školy).
Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, kladný vztah k dětem, týmového ducha, zodpovědnost.  Není podmínkou pedagogické vzdělání
Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu. Možnost i ubytování.
Pracovní doba: odpolední a večerní práce ( od 14 hod. do 21.30 hod.) + příprava. Práce je týden v kuse včetně víkendů (následně domluvení volna - opět týden).
V rekreačních střediscích se rekreují převážně dětské kolektivy. Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda- vše na domluvě.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon725 455 115; personalni@starline.cz