ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro Miroslav Ondruch.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Břest 165, Břest, 76823
  • Přidáno: 25. 10. 2023

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Pracoviště Břest
- Náplň práce: obsluha zákazníků, úklid restaurace,
- Požadavky: praxe v oboru vítána (není podmínkou), samostatnost, flexibilita
- práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
- Kontakt: osobní kontakt v místě pracoviště od 15: 00 hod, telefonicky od 14:00 hod. p. Ondruch (tel: 603 852 211), příp. své životopisy se strukturovaným životopisem zasílejte na email: m.ondruch@post.cz.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 130 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon603 852 211