ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Nabídka práce na volnou pozici pro MKV ozubená kola s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jiráskova 400, Blatná, 38801
  • Přidáno: 24. 3. 2024

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů:

UpresnujiciInformace(Popis pozice:
- samostatná obsluha CNC soustruhu
- samostatná práce dle výrobní dokumentace a technologických postupů
- nastavení stroje, načtení (vytvoření) programů- po zaučení
- práce s technickou dokumentaci
- jednosměnný provoz
POŽADUJEME:
- znalost seřizování CNC strojů- soustruhy
- znalost výkresové dokumentace
- předchozí praxe na CNC soustruhu vítána
- SOU/SŠ strojírenství ( možno absolvent)
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- manuální zručnost, pečlivost
KONTAKT:  Ing. Vítovcová Dagmar, tel.: 602257052, e-mail: vitovcova@mkv.cz

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 000 – 37 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602257052