Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Nabídka práce na volnou pozici pro WAYFORPAY s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Holečkova 777/39, Praha, 15000
  • Přidáno: 13. 2. 2021

Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v Ekonomické oblasti.
Praxe ve finanční instituci min. 5 let.
Znalost Ukrajinštiny a Ruštiny na úrovni C1.
Výborné schopnosti organizace struktur společnosti, nastavení KPI.
Vysoké znalosti v oblasti projektového řízení investic.
Znalosti postupu procesů s tokem peněz ve firmě.
Výborné komunikační schopnosti pro interakci se zahraničním vlastníkem.
Zkušenost s jednáním s finančními regulátory na Ukrajině.
Expertní znalost v oblasti financí, daní a v řízení finančních modelů.
Předpokládané časté a dlouhé pracovní cesty, nepravidelná pracovní doba dle potřeb zaměstnavatele.

Náplň práce:
Nastavení a koordinace vztahů s investorem z Ukrajiny.
Řešení daňových dopadů s ukrajinskou finanční správou.
Zajištění implementace KPI modelů v strukturách společnosti.
Komunikace s investorem, projektové řízení investic.
Koordinace postupů schvalování strategických rozhodnutí

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné
Hrubá mzda: 60 530 Kč/měsíc

* povinná položka