ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Nabídka práce na volnou pozici pro WC Servis s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nymburk
  • Přidáno: 4. 4. 2024

Mechanici a opraváři nákladních automobilů:

UpresnujiciInformace(Hledáme do svého týmu zaměstnance AUTOMECHANIKA, OPRAVÁŘE nákladních, užitkových a osobních vozidel:

Náplň práce:
- diagnostika poruch a stavu nákladních, užitkových a osobních vozidel
- stanovení způsobu opravy
- provedení opravy
- provádění údržby, prohlídek a oprav
- posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
- provádění generálních oprav a zkušební jízdy

Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
- bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- časová flexibilitu, loajálnost
- vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
- řidičský průkaz skupiny B, C+E (výhodou)
- praxe v oboru

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- mobilní telefon a další zaměstnanecké bonusy a benefity

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon774568040