SERVÍRKA /ČÍŠNÍK NA OBSLUHU A UVÁDĚNÍ SNÍDANÍ-víkendové směny

Nabídka práce na volnou pozici pro Fibro, spol. s r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina pasivně
  • lokalita: Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 20. 9. 2022

Do týmu hotelové restaurace hotelu Romance 4* s mezinárodní klientelou v lázeň.centru K.Varů hledáme sympatického, šikovného spolupracovníka.

Náplň práce
• Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
• Zakládání stolů a příprava nápojů
• Uvádění mezinárodní klientely na snídaně
• Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
• V případě zájmu pomoc s obsluhou v době obědů –nárazově roznos jednoduchých menu pro skupiny

Očekáváme
• Usměvavého spolupracovníka s příjemným vystupováním
• Schopnost komunikace s mezinárodní klientelou –  výhodou znalost AJ, případně  NJ, RJ
• Vyučení v oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
• Schopnost zvládat stresové situace
• Min. věk 18 let.

Nabízíme
• Pracovní doba – víkendy ranní směny  6:30/7:00 do 11:30 (v případě zájmu lze prodloužit do 13:00-14:00 hod)
• Motivující finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče v rozmezí od 110 Kč/hod – 170Kč/hod.
• Brigáda na sob. + ned., dle potřeby provozu a domluvy lze po.+pát. Prac.poměr- brigádně na DPČ či DPP
• Vhodné pro studenty, jako druhý prac.poměr apod.