ZpětVycentrovat mapu

Odbytoví agenti

Nabídka práce na volnou pozici pro ABC díly s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kostelecká 293, Hronov, 54931
  • Přidáno: 8. 3. 2024

Odbytoví agenti:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: prodej náhradních dílů, vyřizování přijatých objednávek (telefonicky, elektronicky a osobně), komunikace se zákazníky.

Požadavky: SŠ vzdělání (příp. výuční list), znalosti v oblasti náhradních dílů pro automobily, zodpovědnost, komunikativnost, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, zkušenost v automobilovém průmyslu nutná.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí prosperující společnosti, práci v příjemném a dynamickém kolektivu, zvýhodněné ceny firemních produktů, stravenkový paušál.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: kariera@abcdily.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)