ZpětVycentrovat mapu

Nabídka práce – Operátor výroby – Elterlein, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina pasivně
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Elterlein), 08280, Deutschland
  • Přidáno: 17. 11. 2023

Přijmeme uchazeče na pozici operátor výroby do společnosti v německém Elterlein. Společnost, pro kterou budete pracovat, působí v oblasti automotive jako jeden z největších vývozců na světě. Dodává v podstatě do všech značek vozidel, není proto omezena pouze na určité odběratele a je tak schopná odolávat krizím v automobilním průmyslu. Pozice operátor výroby je vykonávána v třísměnném provozu a vyžaduje znalosti němčiny alespoň na úrovni A2/B1.

Náplň práce na pozici operátor výroby:
Montáže dodávaných sestav a komponentů
Kontrola kvality montovaných částí, částečně ze zkušebním zařízením
Vedení dokumentace
operátor výroby nabídka práce

Na tuto pozici požadujeme:
Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Manuální zručnost
Ochota pracovat  v třísměnném provozu
Znalost němčiny na úrovni A2 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny!
ŘP sk. B a vlastní auto k dojíždění do zaměstnání

Zaměstnancům v Elterlein nabízíme:
Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a německou pracovní smlouvu
Měsíční plat 2.000 € – 2.500 €
Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne
Prémie dvakrát ročně
Placené pauzy
Spousta českých kolegů, dobré možnosti spolujízdy
Skvělá pracovní atmosféra
Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete pořešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru
Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Více informací
 Měsíční plat  €2000 ~ €2500
 Adresa  Elterlein, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Pracovní doba  40 h
 Telefon  603142799
 Vyberte úroveň němčiny  A2
 Směny  3 směny
Regiony

* povinná položka