ZpětVycentrovat mapu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Nabídka práce na volnou pozici pro EKONA, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Krkonošská 279, Desná (Desná III), 46861
  • Přidáno: 25. 8. 2023

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu:

UpresnujiciInformace(Součástí pohovoru je test základních znalostí matematiky, mechaniky.

NÁPLŇ PRÁCE:
- sváření plastů
- instalatérské práce
- montážní práce
- zámečnické práce

 PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz, PO až PÁ (6:00-14:30)
- ojediněle práce o víkendu

POŽADUJEME:
- vyučení v příbuzných oborech
- spolehlivost, přesnost, zodpovědnost a chuť k práci
- zkušenosti s týmovou prací ve výrobě výhodou
- řidič skupiny B, výhodou vysokozdvižný vozík

NABÍZÍME:
- po zapracování možnost platového postupu
- nástup možný ihned, trvalý pracovní poměr
- malý přátelský kolektiv
- pracovní oděv zdarma
- dotované stravování
- možnost zvýšení kvalifikace (kurz svářeč plastů, apod.)

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na adresu: desna@ekona.cz, ekona@ekona.cz
nebo EKONA, spol. s r.o., Nitranská 418, 460 01 Liberec)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 000 – 35 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon724 092 880